KRAJSKÉ VOLBY 2020

10.9.2020

Vzhledem k tomu, že kandidát do krajských voleb RNDr. Michal Pobucký lhal o osobě Ivana Smetany z KTV, rozhodli jsme se nevěnovat krajským volbám kvůli podjatosti.

Je Michal Pobucký lhář?

Pro mne ano a to z následujících důvodů. Lhal o mé osobě na svých facebookových politických stránkách a nechal tuto lež i vytisknout ve zpravodaji Rady města Frýdku-Místku v nákladu 25.000 výtisků, které dostali občané města do schránek.

Dle jeho lží jsem měl stát okrádat na daních v souvislosti s lehkými topnými oleji. Mnozí jeho fanoušci jej v těch lžích na sociálních sítích podporují a těžko říct, zda z nevědomosti nebo se stejným záměrem zdiskreditovat mou osobu a KTV (Kauzy TV), protože KTV poukazuje na lumpárny ve Frýdku-Místku.

Nikdy jsem s lehkými topnými oleji neměl nic společného. A KTV opravdu nevznikla se záměrem poškodit primátora před volbami, jak se snaží tvrdit.

Rozhodl jsem se bránit a na pana Michala Pobuckého jsem podal trestní oznámení za pomluvu u Okresního státního zastupitelství a zároveň bude celá věc v následujících dnech podána i k soudu. (Zaujal vás obrázek? Pak splnil účel. Je ve „smetanovském“ duchu. Slogan z billboardu „dokážeme víc“ mi totiž v případě pana Pobuckého přijde hořce úsměvný.)

Ivan Smetana KTV