Co je KTV?

Dělej to, co je správné a zastav ty, kteří to nedělají.

„ Nejde nám o ego být nejlepšími reportéry. Nejsme. Jsme amatéři, kteří ví, že není rozdíl mezi lží natočenou na kameru za miliony nebo pouhý mobil. Proto vzniklo KTV, aby na lumpárny poukazovalo. Je nám úplně jedno, kdo radnici bude velet. “

KTV je amatérký audiovizuální zpravodajský a žurnalistický projekt. Kanál, na kterém nebudeme šetřit žádného politika a žádný společenský nešvar. Už Karel Kryl jednou řekl, že politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Dlouhá léta politikové tvrdí, že za svá rozhodnutí nesou zodpovědnost a šeptem dodávají, že politickou. Není tomu tak a proto jsme tu my. V našich pořadech budeme politiky kontrolovat a konfrontovat se skutečností a pravdou. Budeme se také zabývat kauzami, i když jim to třeba nebude po chuti. Nevěříte? Sledujte nás a budete mezi prvními, kdo bude u toho.

Projekt, který je založen jen na lidské práci. Minimální náklady financujeme z vlastních zdrojů. Jsme nezařaditelní a děláme věci jinak než ostatní. Politikové na to nejsou zvyklí. Zlobí se, vztekají a místo korektního boje vymýšlí falešná obvinění a lži. Ti, kteří si za svými názory stojí pevně se nebojí našich rozhovorů nebo reportáží.