ČESKÁ TELEVIZE OPĚTOVNĚ POMOHLA MANIPULACI V ČR

Včera přijela do Třince Česká televize, která ve zmanipulovaném pásmu zpráv na téma covid, covid, covid, mnoho nakažených, covid, covid, covid, lidé padají jako hrušky, covid, covid, pro změnu covid, a kdyby toho bylo málo, tak zase covid, umístila na konci reportáž o otevřené restauraci Lidový Dům v Třinci. V podstatě z paní Tamary udělali veřejně blbku, která v tak hrozné době otevřela restauraci.

Reportéři, kteří přijeli točit do Třince byli v naprosté pohodě, ale bohužel byla jejich práce zařazena do pásma, ve kterém jste ji mohli vidět. Lidé z České televize, kteří rozhodují o tom, co se bude vysílat, se opětovně předvedli jako spolehliví manipulátoři, kteří jdou systému na ruku. Policie ČR tomu všemu byla přítomna okamžitě, jako by se někdo domluvil. Nemáme na mysli chudáky policisty, kteří musí svou práci vykonávat, ale ty, kteří dali rozkaz z úplného vrchu, aby byly provedeny nezákonné zákroky.

Vláda Andreje Babiše se nestydí použít na špinavou práci policisty, kteří v Třinci dříve lidem pomáhali proti zlodějům a lumpům. Vláda svými neoprávněnými nařízeními rozděluje lidi, kteří předtím byli na stejné straně a musí žít ve stejném městě. Na toto téma bude velice brzy reportáž.

Může být Česká televize nezaujatá, když je mimo jiné závislá i na penězích od státu?