To co v TV Polar a ČT neuvidíte

Část cenzurovaného záznamu z 12. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku ze dne 16.9.2020. Dnešní zasedání bylo nezákonně ukončeno, jelikož byla zdvižena ruka v souvislostí s další připomínkou, na kterou primátor Pobucký záměrně nereagoval, ukončil zasedání a utekl stejně rychle, jako při sbalení oranžového stanu v souvislostí s kávou s primátorem. Tento fakt dosvědčilo mnoho zastupitelů města a bude mít právní dohru.

Rád bych poděkoval zvukařům za hall, který mi nastavili na mikrofonu. I když to některým radním přišlo vtipné, tak hovořit s tímto efektem, který není nic jiného než to, že slyšíte vlastní ozvěnu, je velmi složité. Zároveň bych rád poděkoval za časté výpadky mikrofonu, které nebyly v mé režii a nesouvisely ani s rouškou, což zajisté potvrdí profesionální hudební zvukaři.

.

.

K panu Tichému (Piráti) asi tolik. Na jedné straně dokážete přijít na zasedání, navrhnout bod o odvolání pana Vrby (KSČM) a to bez jediného důvodu pochybení. Nezástávám se komunistů, ale uvést jako důvod odvolání jeho politickou příslušnost je protizákonné, i kdyby jste se stavěli na hlavu. Na druhé straně tvrídí, že jako opoziční zastupitelé nemají páku na to, aby mohli pomoci v odvolání ulhaného primátora Pobuckého (ČSSD). Nějak se nám ten dvojí metr na radnicí šíří a to rychleji než corona. Stranická příslušnost k jedné z parlamentních stran jako důvod k odvolání – to jako vážně?

K panu Sikorovi (KDU-ČSL) jen toto. Říká Vám něco desatero přikázání? Je tam bod na téma lži. Vy sedíte se lží v jedné lavici a tiše mlčíte. Nemluvě o tom, že jste dali této lži nezákonný prostor ve zpravodaji Rady města Frýdku-Místku a to v kolonce „prostor pro opozici“. Copak pan Pobucký je opozice?

A k panu Hořínkovi (ANO). Jen díky B-týmu ANO, se dostal ulhaný primátor zpět zákulisně k moci.

Najdou se ve Frýdku-Místku zodpovědní politici, kteří se budou o své město starat poctivě?

Video zdroj: You Tube kanál „Zastupitelstvo města Frýdku-Místku“